Bornova’nın eski ve yeni muhtarları biraraya geldi. Örnek bir dayanışmanın sergilendiği buluşmada, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da muhtarların yanında oldu. Hizmet yolunda birlikte hareket etmenin önemine dikkat çeken Başkan Atila, “Bizler aynı işi yapıyoruz ve birbirimizi tamamlıyoruz. Bu nedenle birarada olmamız çok önemli” diye konuştu.
Bornovalı eski ve yeni muhtarlar biraraya geldi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın da katılımı ile samimi bir ortamda gerçekleşen toplatıda, örnek bir dayanışma sergilendi. Eski ve yeni muhtarların birbirleri ile kaynaştığı buluşmada önemli mesajlar verildi.

Muhtarın eskisi yenisi olmaz
Hizmet yolunda birlikte hareket etmenin önemine dikkat çeken Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Muhtarların eskisi yenisi olmaz. Muhtar muhtardır ve hepsi bizim için çok değerlidir. Aynı şey belediye başkanları için de geçerli. Böylesi görevlere seçilmek, kentimize hizmet etmek hepimiz için bir onur. Bizler aynı işi yapıyoruz ve birbirimizi tamamlıyoruz. Burada bir arada olabilmemiz kentimize daha iyi hizmet edebilmemiz açısından çok önemli” diye konuştu.

Çok güzel bir birliktelik
Muhtarlar adına söz alarak duygularını ifade eden Merkez Mahallesi Eski Muhtarı Ali Sait Arslan, “Bu çok güzel bir birliktelik. Biz görevimizi başka arkadaşlarımıza devretsek de birarada olmak çok güzel. Bu anlamda bizleri buluşturan ve yanımızda olan Başkanımız Olgun Atila’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medya da Paylaş