Bornova Belediyesi’nin Bornova ailesine yeni katılan bireyler için hazırladığı hediye paketi dağıtımları devam ediyor. İçinde fotoğraf albümü, bebek banyo havlusu ve “Evimize Hoşgeldin Bebek” yazılı zıbının yer aldığı paketler ailelerin beğenisini kazandı. Paketlerden bu güne kadar 6 bin adet dağıtıldı.

“Bornova Bizim Evimiz” sloganı ile hizmet veren Bornova Belediyesi, Bornova Ailesi’ne yeni katılan bireyleri de unutmuyor. Yeni doğan bebekler ve ailelerine özel olarak yapılan hatıra niteliğinde hediye paketleri dağıtan belediye, 2016 yılı Mayıs ayından bu yana 6 bin adet dağıtım gerçekleştirdi. “Evimize Hoşgeldin Bebek” paketinin içerisinde, hatıra defteri özelliği taşıyan fotoğraf albümü, bebek banyo havlusu ve üzerinde ‘Evimize Hoşgeldin Bebek’ yazılı zıbın yer alıyor.

Ürünler kız çocukları için pembe, erkek çocukları için ise mavi olarak tasarlanırken, içerisine konuldukları kutu da dahil her şey  çevreye ve bebeğe zarar vermeyen malzemeler ve kumaştan üretildi. Evimize Hoş Geldin Bebek paketini yeni çocuk sahibi olmuş ailelere hediye ettiklerini ifade den Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Doğum heyecanı yaşayan ailelerimize özel bir hatıra kalsın istedik. Bunun için hazırladığımız  paketleri Bornova ailemize yeni katılan bireylere hediye ediyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medya da Paylaş