(03.04.2023’ten itibaren)
MECLİS KATİPLERİ
1- Gökçe Bilgesu AKKUŞ (Asil)
2- Kaan YILDIRIM (Asil)
3- Mehmet TURU (Asil)
4- Ramadan GÜLER (Yedek)
5- Kamuran ALLI (Yedek)
6- Hatice YILDIRIM (Yedek)
MECLİS BAŞKAN VEKİLLERİ
1- Hüseyin ÜNAL
2- Fatih TAŞTAN
ENCÜMEN ÜYELERİ
1- Ramadan GÜLER
2- Bengül TİCE
3- Murat KAYA
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
1- Cem ARIKAN (BAŞKAN)
2- Hülya UĞURLU (BAŞKAN V.)
3- Hüseyin ÜNAL
4- Adem KASACI
5- Akın DALGIÇ
ESNAF KOMİSYONU (04.07.2023)
1- Nedim GÜMÜŞKAYA (BAŞKAN)
2- Recep DALOĞLU
3- Hikmet DOĞAN
4- Mehmet TURU
5- Cesim ÇELİK
İMAR KOMİSYONU
1- Halit AKSU (BAŞKAN)
2- Kamuran ALLI (BAŞKAN V.)
3- İsmail ATMACA
4- Selma KISA
5- Sait TATLI
HUKUK KOMİSYONU
1- Bahar GÜRSUL (BAŞKAN)
2- Göksel CEVİZ
3- Kadir YILDIZ
4- Hatice YILDIRIM
5- Cihan DAĞLIER
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
1- Kadir YILDIZ (BAŞKAN)
2- Nedim GÜMÜŞKAYA
3- Göksel CEVİZ
4- Mehmet TURU
5- İsmail BEDİR
KÜLTÜR TURİZM VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU
1- Hikmet DOĞAN (BAŞKAN)
2- Kaan YILDIRIM (BAŞKAN V.)
3- Gökçe Bilgesu AKKUŞ
4- Akın DALGIÇ
5- Adem KASACI
TARIM VE KOOPERATİF KOMİSYONU
1- Barbaros Reşat TAŞER (BAŞKAN)
2- Cem ARIKAN (BAŞKAN V.)
3- Murat KAYA
4- Cesim ÇELİK
5- Emin TURAN
EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ ÜYELERİ
1- Murat KAYA (Asil)
2- Cesim ÇELİK (Yedek)
KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ ÜYELERİ
1- Nedim GÜMÜŞKAYA (Asil)
2- Kemal SEVİNÇ (Asil)
3- Sait TATLI (Asil)
4- Recep DALOĞLU (Yedek)
5- İsmail VATANSEVER (Yedek)
TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ ÜYELERİ
1- Kemal SEVİNÇ (Asil)
2- Ethem OK (Yedek)
DENETİM KOMİSYONU (03.01.2023)
1- Kadir YILDIZ (BAŞKAN)
2- Bengül TİCE
3- Göksel CEVİZ
4- Cesim ÇELİK
5- Adem KASACI
KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
1- Gökçe Bilgesu AKKUŞ (BAŞKAN)
2- Kaan YILDIRIM (BAŞKAN V.)
3- Hülya UĞURLU
4- Hatice YILDIRIM
5- Selma KISA
KENT YENİLEME KOMİSYONU
1- Hülya UĞURLU (BAŞKAN)
2- Halit AKSU (BAŞKAN V.)
3- Yahya YILDIZ
4- Cesim ÇELİK
5- Ethem OK
SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
1- Yahya YILDIZ (BAŞKAN)
2- Barbaros Reşat TAŞER (BAŞKAN V.)
3- Recep DALOĞLU
4- Cihan DAĞLIER
5- Emin TURAN
ULAŞIM KOMİSYONU
1- Hüseyin ÜNAL (BAŞKAN)
2- Cem ARIKAN (BAŞKAN V.)
3- Recep DALOĞLU
4- İsmail VATANSEVER
5- İsmail BEDİR
BELEDİYE TAŞINMAZLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ KOMİSYONU (04.07.2023)
1- Bengül TİCE (BAŞKAN)
2- Kamuran ALLI
3- Murat KAYA
4- Emin TURAN
5- Ethem OK
GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
1- Murat KAYA (BAŞKAN)
2- Gökçe Bilgesu AKKUŞ
3- Kaan YILDIRIM
4- Cihan DAĞLIER
5- Mehmet TURU
KENT RİSKLERİ VE DOĞAL AFETLER (07.04.2023)
1- Halit AKSU (BAŞKAN)
2- Hikmet DOĞAN (BAŞKAN V.)
3- Hülya UĞURLU
4- Hatice YILDIRIM
5- Ethem OK